ТВДС5

З Богом у новий навчальний рік

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

100831Сьогодні наша семінарія урочисто розпочала новий навчальний рік із Архієрейської Літургії, яку очолив Преосвященний владика Василій (Семенюк), єпарх Тернопільсько-Зборівський. У богослужінні та урочистостях також взяли участь в.о. ректора о.ліц. Іван Римар, віце-ректори, префекти, духівники, викладачі семінарії та інші священики. Також були присутні батьки та гості свята.

У своїй проповіді під час Богослужіння владика Василій наголосив на великій гідності та відповідальності священика, закликав батьків постійно молитися та постити за своїх синів та їхнє покликання. «Україна сьогодні потребує не просто священиків, а святих, жертовних душ пастирів» - наголосив архиєрей.

По завершені Літургії з урочистим словом виступили ректор семінарії о.Іван Римар, багатолітній духівник і наставник о.митр. Михайло Шевчишин, а також староста 7-го курсу бр. Богдан Гавришко та 1-го курсу бр. Ігор Світовий. Після чого віце-ректор о.д-р Володимир Ковалковський зачитав наказ по Тернопільській Вищій Духовній Семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого про зарахування студентів на перший курс, відтак першокурсники з великим трепетом та відповідальністю склали Обіцянку.

На завершення Преосвященний владика Василій ще раз привітав першокурсників та побажав їм духовного та наукового зросту, щоб Зарваницька Матінка Божа провадила їх як добра мати. Також привітав ще всіх родичів, братів-семінаристів, ректора та ректорат, отців-мітратів та деканів побажавши їм кріпости від Всемилостивого Господа та многих і благих літ! У свою чергу о. Іван Римар від імені всього ректорату та братів-семінаристів подякував Преосвященному владиці за те, що взяв участь у Святій Літургії та урочистостях: «Ви є нашим духовним батьком та наставником, і те що ми є тут сьогодні священиками це є плід вашої праці. Нехай Всемилостивий Господь благословить Ваше архієрейське служіння, додасть Вам здоров’я, сили та мудрості Духа Святого у проваджені довіреної Вам пастви на многії і благії літа!» - зазначив отець Іван.

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.