ТВДС5

Зарваниця зустрічала єпископа Люрду

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

100829-1З 27 по 28 серпня, на свято Успення Пресвятої Богородиці, в Марійському Духовному Центрі села Зарваниця відбувалась проща Коломийсько-Чернівецької єпархії та деканатів міста Тернополя. У цій прощі чисельно взяли участь духовенство та вірні, які йдучи на прощу до Зарваниці подолали не один десяток кілометрів та були в дорозі по 4-5 днів. Та все ж не зважаючи на втому та труднощі, які їх спіткали у дорозі, вони таки дійшли до Зарваниці, де їх радо зустрічали Преосвященні владики Василій Семенюк, єпарх Тернопільсько-Зборівський, Микола Сімкайло, єпарх Коломийсько-Чернівецький та священики, які давали їм коротенькі повчальні науки, благословляли мощами святих, які мироточать, та мощами Івана Христителя, які в часі цієї прощі перебували у Зарваниці. Кожен спішив до Чудотворного образу Пресвятої Богородиці щоб просити у неї допомоги та заступництва, та до цілющого джерела.

Особливим гостем і прочанином цієї прощі був президент Марійського європейського зв’язку та єпископ відпустового місця Люрд (Франція) Жак Пер’єр. У своєму звернені до прочан владика Жак зокрема зазначив: «Ви прийшли сьогодні, бо хочете почитати Пресвяту Богородицю та засвідчити перед Нею свою віру, свою сміливість та радість... Для мене ваша присутність є знаком відродження української Церкви після періоду переслідувань». Єпископ Люрду окремо побажав священикам, монахам та семінаристам УГКЦ ентузіазму у проповідуванні Христового Євангелія. Владика Жак Пер’єр, під час свого перебування у Зарваниці, взяв участь у двох Архиєрейських Літургіях, Молебні до Пресвятої Богородиці, а також у поході із свічками від парафіяльного храму до Чудотворного місця.

100829-2

100829-3

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.