ТВДС5

Монахи студійського уставу у Жукові

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

100428-3Продовжуючи традицію зустрічей представників різних монаших спільнот із семінаристами з нагоди проголошення цього року «Роком покликання до монаших чинів», до нашої семінарії завітав настоятель Святотроїцького монастиря студійського уставу, що у с.Жуків Бережансього деканату, преподобний отець Атаназій.

У своїй доповіді отець-ігумен головно заторкнув тему покликань до богопосвяченого стану, зародження таких спільнот християн ще у перші віки християнства, а також висвітлив факти випрацювань уставів для згромаджень перших монахів-християн у монастирях, на основі праць св.Василія Великого та св.Теодора Студита. Отець Атаназій зробив історичний екскурс розвитку монашества на теренах України від часів святителів Печерських до сьогодення. Зробив особливий наголос на віднові студійського монашества за стараннями Митрополита Андрея Шептицького.

А ще отець-настоятель розповів про історію їхнього монастиря та поділився своїм багатим досвідом духовного життя у монастирі і подав свідчення своєї глибокої віри і подвигу чернечого життя.

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.