ТВДС5

Різдво в інтернатах Запоріжжя

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

З 12 по 17 січня брати 5-6-х курсів Тернопілської семінарії ім.патріарха Йосифа Сліпого разом з іншими молодими людьми з різних куточків України, мали змогу бути волонтерами Запорізької благодійної організації «Проміння», першочерговим завданням якої, є праця з дітьми в інтернатах та   з дітьми вулиці загалом. У рамках різдвяної акції «Різдво в інтернатах Запоріжжя» було відвідано чотири різних інтернати області, де було організовано святкування Святвечора з усіма українськими традиціями. Формат святкування не залишав байдужими, ані дітей, ані вихователів.

Адже головною ціллю акції було не лише розповісти дітям про традиції святкування Святого Вечора, але насамперед залучити їх до активної участи у самому процесі приготування святкування. Задля цього створювались чотири групи дітей на чолі із аніматором, кожна з яких відповідала за певну частину святкування. Так одні займалися приготуванням страв, інші робили Різдвяну шопку та згодом розповідали про неї. Також було чимало охочих взяти участь у Вертепі, або ж вивчити нові колядки, які згодом співалися вже під час самої вечері. Мабуть важко переоцінити вартість подібних акцій, адже саме завдяки їм, хтось вперше дізнається про традиції  святкування українського Святвечора, про Вертеп, а то й навіть про саме Різдво.

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.