ТВДС5

З нагоди свята Воздвиження Чесного Хреста, відбулися дні духовної віднови для братів ТВДС

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

13

26-27 вересня, з нагоди свята Воздвиження Чесного Хреста, відбулися дні духовної віднови для братів ТВДС, які очолив місіонер "Божого милосердя" о. Василь Баглей
Дійство розпочалося із Всенічного богослужіння, організацією якого активно зайнялося літургійне братство ім. Сави Освященного. Помолившись вечірню, о. Василь поділився роздумами на тему особистого покликання та формування себе у семінарії. Опісля брати продовжили нічну молитву, а саме Утреню та Літургію та пішли на спочинок.

2

3

5


Наступний день розпочався із спільної ранішньої молитви. Під час другої науки отець Василь продовжив свої роздуми і зачепив тему сповіді, наголошуючи на тому, що, перебуваючи у семінарії, кожен брат повинен навчитися сам добре сповідатися, щоб в майбутньому правдиво вчити цьому людей, які будуть доручені під їх пастирську опіку.
Далі брати мали вільний час для роздумування і відпочинку. Згодом мали змогу скористати з останньої науки місіонера, який наголосив на ролі молитви у священичому житті. Опісля студенти ставили різноманітні запитання, на які отець Василь охоче давав відповіді.
На завершення, від імені цілої спільноти, віце-ректор по духовній частині о. Богдан Заблоцький висловив слова подяки отцю Василю за його проникливі науки, за те, що знайшов час відвідати семінарійну родину. Місіонер взаємно подякував за можливість провести цей час разом у спільноті і заново ніби повернутися до тих часів, коли сам був студентом альмаматері.
Завершилися дні духовної віднови спільною Вечірньою молитвою.

7

Отож, користаючи з реколекцій, брати гідно та молитовно зустріли свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього, коли знаряддя остаточної поразки, безумовного програшу та невідворотної гибелі стає знаменням любові, знаменням надії, знаменням Господньої слави. Ісус Христос своїм воскресінням перемінює принизливе пристосування болісних мук на знамення перемоги життя над смертю.

1

9

10

11

14

16

17

18

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.