ТВДС5

Презентація монографії про Таїнство Єлеопомазання о. д-ра Василя Корендія у стінах ТВДС

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

photo 2020 02 24 15 49 32

У вівторок 12 лютого 2020р. до Тернопільської Вищої Духовної Семінарії завітав доктор східного канонічного права та судовий вікарій Тернопільсько-Зборівської архиєпархії протоієрей Василь Корендій, із презентацією своєї монографії, під назвою: «Таїнство Єлепомазання та душпастирство хворих згідно Кодексу Канонів Східних Церков і Партикулярного права Української Греко Католицької Церкви».

Розпочалась презентація із вступного слова отця ректора Івана Римара, який розповів деякі біографічні відомості про автора і дану монографію.

На презентації було представлено актуальність та етапи постання даної праці. Мета монографії показати роль Святого Таїнства Єлеопомазання згідно із актуальними нормами канонічного права Східних Католицьких Церков та партикулярного права УГКЦ.

Дана праця охоплює не лише правову площину даного Святого Таїнства, але і містить багато душпастирських аспектів, що для семінаристів, як майбутніх священнослужителів, є дуже актуально.

На закінчення презентації о. р-д Василь наголосив на тому, що дана монографія може бути корисним джерелом для написання інших наукових праць.

photo 2020 02 24 15 55 56

photo 2020 02 24 15 49 14

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.