ТВДС5

НОВИЙ РІК У СЕМІНАРІЙНІЙ СПІЛЬНОТІ

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 01591

Щороку всі студенти та ректорат семінарії збираються на передодні Нового року, 31 грудня, на спільну молитву просячи благословення на прийдешній рік. Цього року, як завжди розпочали із спільної молитви у парафіяльній церкві Вознесіння ГНІХ, де відслужили Вечірню, Мале повечір’я, а також Божественну Літургію. На молитві у храмі окрім ректорату та братів-семінаристів також були присутні парафіяни села.

Після завершення богослужінь семінаристи та священики зійшлися до урочисто прибраної трапезної зали де на всіх чекали солодощі та канапки. Тут із вітальним словом до всіх присутніх звернувся владика Василій (Семенюк), який привітав усіх із Новим 2020 роком, бажаючи кожному міцного здоров’я, достатку, а найголовніше Божого благословення. Також на цій урочистостях були присутні отець-ректор І. Римар, о. Богдан Заблоцький, о. Петро Глібчук, о. Петро Половко, о. Богдан Гавришко та інш.

Після вітальних слів Владики кожний курс представив невеличку імпрезу, які здебільшого мали повчальний та жартівливий характер, а також колядували, щедрували, бажали один одному Божого благословення та всіх гараздів.

DSC 01491

DSC 01651

DSC 02071

DSC 02481

DSC 03391

DSC 03831

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.