ТВДС5

Меценатство чи власна реклама

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

Свято святого Миколая є одним із найулюбленіших свят малечі, а також і дорослих. Його з нетерпінням чекають і люблять. У цей день діти, з самого ранку, тільки відкривши оченята, відразу зазирають під подушку щоб знайти там подарунки, та на жаль не всі у цей день можуть отримати їх. Це є діти-сироти, соціальні сироти, «діти вулиці», цей список можна продовжувати і продовжувати… У цей день «з’являються» безліч меценатів, які з «радістю і великою охотою» йдуть, я навіть би сказав біжать навипередки до цих дітей та людей щоб завалити їх подарунками, при цьому не забуваючи взяти із собою знімальну групу чи журналістів, які б оспівали у пресі їхню «жертовність».

Але чи ж є така жертовність справді щирою і від самого серця і милою Богу? Чи може це є реклама якоїсь політичної сили, своєї персони або якоїсь компанії? А де ж ви є на протязі цілого року коли ці діти та дорослі потребують теплоти та любові людського серця.
Ісус ж навчаючи казав: «Уважайте добре, щоб ви не чинили ваших добрих учинків перед людьми, які бачили б вас, а то не матимете нагороди в Отця вашого, що на небі. Отож, коли даєш милостиню, не труби перед собою, як роблять лицеміри по синагогах та вулицях, щоб їх хвалили люди. Істинно кажу вам: Вони вже мають свою нагороду. Ти ж, коли даєш милостиню, нехай твоя ліва рука не знає, що робить твоя права: щоб твоя милостиня була таємна, і Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі» (Мт. 6, 1-4). Тому поступаймо у нашому житті не як лицеміри, а як правдиві християни, несучи до ближнього свою любов і турботу за прикладом доброго самарянина та Симеона, бо ж Христос каже: «усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили» (Мт. 25, 40).

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.