ТВДС5

Навечір‘я Різдва у військовій частині 3002 Національної гвардії України міста Тернополя

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

1 8

У Навечір‘я Різдва, 6 січня, до військової частини 3002 Національної гвардії України міста Тернополя завітали о. Роман Янішевський із семінаристами - членами братства святого мученика Лонгіна Тернопільської Вищої Духовної семінарії ім. Патріарха Й. Сліпого з нагоди Святої Вечері та Різдв‘яної Літургії.

1 11

1 7
Розпочався захід, як завжди, з підготовки: допоки о. Роман служив Проскомидію, брати розповіли солдатам про структуру та важливі аспекти Святої Літургії й Таїнства Покаяння. Після цього о. Роман дав змогу кожному бажаючому призовнику очистити душу від гріхів, приступивши до Сповіді. В той час брати, спільно з військовоми, мали змогу духовно розвинутися завдяки чуванням в стилі Тезе, під час яких роздумували над уривком зі Святого Письма, співали пісні в стилі Тезе, користали з роздумів над прочитаним фрагментом та містерією Різдва Господнього, а також мали можливість збудити намірення, поставивши свічку на хрест-свічник, за яке всі присутні завершували спільну молитву.

1 17

1 13
По завершенні чувань отець, семінаристи та військовослужбовці, спільно помолилися Різдв‘яну Святу Літургію, під час якої присутні чисельно приступили до Таїнства Євхаристії. В часі проповіді капелан наголосив на містерії свята, важливості постаті новонародженого Христа та особистій відповіді новонародженому Спасителеві, на заклик до несення миру в світ.

1 4


Після Літургії на призовників чекала вже приготовленна Свята Вечеря, яка дала змогу кожному відчути родинну різдв’яну атмосферу. о.Роман привітав з народженям Спасителя і побажав веселих свят та смачної куті. Завершився захід спільною колядою військових та запрошених гостей.

 

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.