ТВДС5

Святий Миколай у військовій частині

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

IMG 1431

18 грудня до військової частини Національної гвардії, що у місті Тернополі, завітав святий Миколай разом з о. Р. Янішевським і братами семінаристами з братства ЦДСС ім. св. Лонгіна Сотника, що діє у стінах Тернопільської Вищої Духовної семінарії ім. Й. Сліпого.
Розпочався даний захід з підготовки, а саме: спершу брати розповіли коротку історію свята та біографію про святого Миколая, в той час о. Роман дав можливість кожному бажаючому проступити до Тайни Покаяння.

IMG 1434
Опісля духовні гості спільно з військовими помолилися Святу Літургію, на якій о. Роман під час проповіді наголосив на ставленні до матеріального добра приводячи в приклад притчу про безумного багача, а також через призму свята наголосив на любові і виявленні її у нашому житті. На кінець Літургії також священник подякував за таку можливість перебувати у частині і згадав як сам, будучи ще семінаристом, відвідував цю частину.

Не обійшлося і без головно винуватця свята. Брати семінаристи підготували маленьке театральне дійство, в якому, крім Святого Миколая, були ангел і чорт, які неабияк піднесли настрій всьому особовому складу. В кінці сценки Миколай роздав кожному солодкі подарунки, що також порадувало військових.

IMG 1430
Спільний захід завершився подякую військових за організоване свято отцеві і семінаристам, а також увіковічнили цей день, зробивши спільну фотографію.

IMG 1433
Нагадую, що семінаристи діяли від братства «Центра Душпастирювання Силових Структур ім. св. Лонгіна Сотника», праця якого зосередженна на служінні військовим структурам і виховання майбутніх капеланів для УГКЦ.

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.