ТВДС5

Курсовий вечір 6-го курсу, з нагоди 150-річчя з дня народження блаженного священномученика  Климентія Шептицького

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 02401

20 листопада 2019 року, в актовій залі Тернопільської Вищої Духовної Семінарії, відбувся вечір присвячений пам’яті блаженного священномученика  Климентія Шептицького. Вечір відбувся за сприяння братів шостого курсу та гостей о. Юстина Бойка, та д-р. Івана Матковського.

Вечір складався із двох частин. Розпочався він із представленням життя отця Климентія, детально представлено період життя до вступу в монастир (43 років). А також, на основі листування матері отця Климентія, Софії Шептицької, показано, що своє монаше покликання отець Климентій отримав ще у юному віці, яке реалізував вже у зрілому віці за порадою матері, набравшись життєвого досвіду. Цю частину предсавили о. Юстин Бойко та д-р. Іван Матковський. Також у першій частині була представлена автором монографія д-р. Івана Матковського "Біографія. Блаженний священномученик Климентій Шептицький" – перша наукова біографія новомучеників УГКЦ.

Другою частиною вечора було театралізоване представлення деяких моментів із життя Блаженного священномученика, яке пригодували брати шостого курсу ТВДС ім. Патріарха Йосифа Сліпого.

На завершення вечора слово до присутніх і гостей сказав владика Теодор (Мартинюк), єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський, в якому подякував за цей дійство, та закликав досліджувати і відкривати нові, досі незнані, факти із життя отця Климентія, та інших новомучеників УГКЦ.

DSC 02141

DSC 02391

DSC 02541

DSC 02641

DSC 02811

DSC 02781

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.