ТВДС5

«З вірою і любов’ю» у Тернополі

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

090913-212 вересня тернополяни стали свідками досить неординарної, але очікуваної та бажаної події. Саме цього дня вони мали унікальну нагоду бути свідками другої частини благодійного концерту «З вірою та любов’ю», учасниками якого були сучасні зірки української естради. І якщо перший тур благодійного концерту був головно зорієнтований на старше покоління, якому вже не до гучних децибелів та шалених ритмів, то другий тур був власне акцентований на молоде покоління, яке у свій, притаманний молодій людині спосіб шукає Бога та шляхів до нього. Однак сказати, що на стадіоні була присутня виключно молодь не наважусь, оскільки того вечора, здається стадіон перетворився на Ковчег, у якому були зібрані представники усіх прошарків суспільства, професій та вікових категорій.

Концерт розпочався із молитви та напутнього батьківського слова Блаженнішого Любомира (Гузара), яке пролунало в записі, оскільки взяти безпосередньої участи у відкритті концерту Блаженніший, на жаль, не зміг. Опісля із вітальним словом також виступив голова Комісії у справах молоді о. митрат Андрій Говера.

Тепла та по домашньому затишна атмосфера, яка панувала протягом усього концерту, створювала незмірно радісне відчуття єдності,  яка своєрідним свідченням мети цього заходу — через пожертви людей, довершити будівництво патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві, що має стати символом єдності християн усієї України. Неабиякий шквал емоцій викликав виступ «Пікардійської Терції», яку з нетерпінням чекали, пісні яких люблять і знають.

Сестри Горгішелі, яких вдалося першими «злапати» після концерту, дали своє пояснення необхідності існування саме таких благодійних акцій. За їх словами такі акції гуртують людей, дають їм змогу стати ближче до Церкви з вірою і любов’ю. Дівчата також зауважили, що «…молодь до церкви насильно не затягнеш. Її потрібно зрозуміти і заохотити, тоді вона сама потягнеться до неї. Дуже важливим є також те, що УГКЦ має сучасний підхід і тому є ближчою до молоді». Інший учасник благодійного концерту з яким мені вдалося поспілкуватися — Андрій Капраль із Пікардійської Терції. Ділячись своїми враженнями від концерту, він сказав: «Дуже добре, що є така акція, в ній є добре зерно. Бог дав нам талант, а те що ми беремо участь у цьому концерті, це є наша подяка Йому. З Богом потрібно бути, тоді люди будуть ближчі одні до одних». І ще, як зауважив Андрій, те що артисти і глядачі погодились брати участь у цьому концерті – це є своєрідним зверненням до Бога.

Завершальним акордом концерту був виступ нашого тернопільського гурту «С.К.А.Й», який «відсвіжив» у пам’яті публіки свої старі пісні, а також деякі нові. У кінці виступу якого всі виконавці піднялись на сцену, де їм представники різних молодіжних організацій подарували квіти. На завершення слово подяки сказав заступник голови Комісії у справах молоді о.Орест Павліський, який також наголосив на важливості і значенні цього концерту.

Отож нехай ті засіяні зерна віри і любові не проминають у наших серцях, а навпаки приносять плоди стократно.

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.