Lofoos

Священичі, дияконські та піддияконські свячення студентам 7 курсу ТВДС

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

   IMG 2354

14 жовтня у Марійському духовному центрі "Зарваниця" Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій  уділив піддияконські свячення братам 7 курс Тернопільської духовної семінарії.

   Також, під час Святої Літургії, Владика Василій уділив ієрейські свячення дияконам Павлу Завіші, Віталію Пігію  та дияконські - Павлу Бобесюку, Андрію Козяру, Петру Мушинському.

   По завершенню свячень відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку Архиєпископ служив спільно з ректором семінарії о. Іваном Римарем та іншими пресвітерами. У молитві взяли участь рідні та близькі семінаристів. 

   Під час проповіді на Архиєрейській Божественній Літургії, Владика наголосив на великій гідності та відповідальності священика, закликав постійно перебувати у молитві, берегти та вдосконалювати своє покликання. “Україна сьогодні потребує не просто священиків, а святих, жертовних душпастирів, - наголосив архиєрей. - Кожен з вас покликаний бути «апостолом народів», йти у світ, дарувати людям Боже Слово і принести плоди»

   А вся семінарійна спільнота щиросердечно вітає новопоставлених піддияконів, дияконів і священиків та молиться в їхньому намірені, а також просимо щоб Господь благословляв їх на життєвому шляху і допомагав їм нести їхню службу, яка є приємна Богові.

IMG 1656

IMG 1644

IMG 1706

IMG 1806

IMG 1861

IMG 1966

Фото: Н. Мидляк

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.