ТВДС5

Облечини братів-семінаристів другого курсу в ТВДС

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 15801

Вдягніться, як Божі вибранці, святі та улюблені, у щире милосердя,  добротливість, покору, лагідність, довготерпіння. (Кол. 3:12)

   7 жовтня, в Тернопільській духовній семінарії, відбулися облечини братів 2-го курсу. Після урочистого входу в Храм, де братів чекали їхні батьки та запрошені гості, розпочалася вечірня. Після Пісні Симеона «Нині відпускаєш…», брати-семінаристи, які приймали чин облечин, підійшли до своїх батьків та просили їхнього батьківського благословення.

   Всесвітліший отець-ректор Іван Римар представив Високопреосвященному Архиєпископу кандидатів на носіння підрясника. Відтак отець ректор окропив свяченою водою всі підрясники. По черзі, другокурсники із братами із старших курсів підходили до Владики і отримували архиєрейське благословення. «Підрясник – є свідченням вашої вибраності Богом! Свідченням того, що ви є покликані до особливої місії, до якої вас покликав сам Ісус Христос! Носіння підрясника, зобовязує вас до відповідальності свідчення вашим життям» - сказав у своєму слові до братів другокурсників Кир Василій (Семенюк). Рівно ж і отець ректор подякував Митрополиту за його присутність та спільну молитву, а батьків братів другокурсників закликав до молитви,  пригадавши що їхні сини зробили черговий крок на дорозі покликання.

   У свою чергу брати, в особі старости другого курсу, подякували Митрополиту та отцю ректору за те що удостоїли їх носіння підрясника, пригадавши також братам, "що підрасник це не привілей - а обов'язок". 

DSC 13601

DSC 13691

DSC 13741

DSC 13941

DSC 13961

DSC 14011

DSC 14151

DSC 14241

Фото: Едуард Ваврушко

 

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.