ТВДС5

Студенти ТВДС на міжнародній науковій конференції у Львові

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

photo5352735205074511913

3 14 по 17 вересня у Львові в Будинку вчених, відбулася міжнародна науково – практична конференція приурочена ювілейному святкуванню чотирьохсот річчя від заснування Василіанського чину святого Йосафата, під назвою «Чин Святого Василія Великого: Історія, Сьогодення, Перспективи». У рамках конференції розглядалися наукові напрацювання вчених з різних університетів не тільки України, але і Польщі, Німеччини, Канади та. ін. А також цікавим було дізнатися про стан провінцій чину святого Василія Великого в інших країнах, адже були представники з усіх семи провінцій чину.

Тернопільську семінарію представляли брати Шувалов Віталій та Сокульський Андрій, котрі також мали змогу відчути атмосферу справжнього василіанського братерства та гостинності.

Щиросердечно вдячні організаторам конференції, а зокрема о. Корнилію Яремаку та о. Пантелеймону Трофімову за теплу зустріч та запрошення, а також заносимо наші молитви перед Господом Богом за розвиток і розквіт Чину Святого Василія Великого.

photo5352735205074511914

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.