ТВДС5

Вечір, приурочений 125 річчю з дня народження Йосифа Сліпого

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 085511

«І головне заповідаю вам: щоб ви любили один одного…»

2 травня, з благословення Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) та ректорату Тернопільської духовної семінарії, відбулася урочиста академія з нагоди 125-ліття з дня народження патріарха Йосифа Сліпого, патрона нашої семінарії.

У її проведені взяли участь брати IV та V курсів. Все дійство було умовно поділене на кілька основних частин, котрі відображали основні події з життя Патріарха Йосифа. Зокрема, такі як: діяльність Й. Сліпого як ректора львівської семінарі, момент підпільних свячень, заслання, визволення, зустріч з Папою Римським.

Також, атмосфери вечору додавали доповіді наших братів: Тараса Криси та Павла Боняківського, котрі розширювали інформаційну складову вечора та додавали історичної достовірності життю і діяльності патріарха. Варто було відмітити також те, що спеціально для цього заходу, бр Степан Тхорик написав пісню присвячену періоду заслання Й. Сліпого.

Патріарх Йосиф у своєму Заповіті закликає кожного з нас: «Будьте свідками Христа в Україні і на землях вашого вільного і невільного поселення, в усіх країнах вашого поселення, у в’язницях, в тюрмах і таборах, аж до краю землі і до краю вашого земного життя! Будьте свідками на всіх континентах нашої бідної планети! Не посоромте землі української, землі ваших предків! Збережіть у ваших душах чисте-непорочне ім’я своєї Святої Церкви! Не посоромте також вашого власного українського імени, не забуваючи слів Христових: «Приклад бо дав я вам, щоб і ви так робили... Амінь, амінь глаголю вам: Не є раб більший за Господа свого...; щасливі будете, коли так чинитимете» (Ів. 13, 15-16)».

DSC 065511

DSC 065811

DSC 067711

DSC 068611

DSC 068911

DSC 070711

DSC 071411

DSC 072011

Більше фото тут: 

 

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.