ТВДС5

Конференція "Патріарх Йосиф і розвиток української богословської науки та освіти в XX та на початку XXI ст."

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

2121212

7 – 8 квітня наші семінаристи відвідали своїх співбратів семінаристів з ЛДС Святого Духа та взяли участь у IV міжсемінарійній студентській конференції котра проводилася Львівською Семінарією зі співпрацею над поступанням у розвитку науки Церкви та самоосвіти майбутніх душпастирів. Темою конференції «Патріарх Йосиф і розвиток української богословської науки та освіти в XX та на початку XXI століття». Важливість конференції не тільки в самих наукових напрацюваннях семінаристів та організаторів самої конференції, але важливість братньої зустрічі з братами інших семінарій УГКЦ, зокрема: Львівської, Дрогобицької, Івано – Франківської, Тернопільської та Київської семінарій.

Конференція складалася з двох частин. Перша частина розпочалася з Архієрейської Божественної Літургії, яку очолив високопреосвящений архієпископ і митрополит Львівський кир Ігор Возняк, по завершенні молитви владика звернувся до учасників конференції та усіх присутніх зі вступним словом, після владики до доповідачів з вступним словом звернувся ректор Львівської Семінарії протоієрей Ігор Бойко котрий акцентував увагу на духовно – інтелектуальній спадщині патріарха Йосифа Сліпого котрий довгий час був очільником Львівської семінарії. Після вступних привітань учасників конференції, розпочалося пленарне засідання котра розпочав і по суті очолив проректор УКУ та ректор ІІЦ п. Олег Турій, після нього з доповідями виступили о. Іван Дацько президент Інституту екуменічних студій УКУ, п. Мирослав Маринович проректор УКУ та п. Петро Франко почесний голова Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих. Мирослав Маринович та Петро Франко розповідали свідчення з власного життя про життя в концентраційних таборах Радянського Союзу, а о. Іван Дацько розповів про діяльність патріарха Йосифа в Римі. Опісля доповідей та короткої дискусії учасникам заходу було проведено екскурсію центром Львова, що розпочалася відвідинами крипти Собору св. Юра та екскурсією мальовничого м. Львова.

Друга частина наукового заходу відбулась 8 квітня на ній представники різних семінарій УГКЦ, представили власні напрацювання. Учасників конференції було поділено на три секції відповідно до тематики їхніх доповідей. Опісля секційних засідань і дискусій відбулося завершальне засідання та загальна дискусія. Завершення наукового свята відбулося переглядом фільму «Справа «Рифи»», котрий справив неймовірне враження на учасників конференції. Нашу семінарію в науковому заході представляли брати: Михайлишин Володимир, Миць Василь, Куриляк Василь, Боняківський Павло та Шувалов Віталій.

Висловлюємо щиросердечну подяку від нас та ректорату нашої семінарії проводу Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, та співорганізаторам цього незабутнього закладу, котрий справив на нас незабутні враження. Зокрема дякуємо ректору о. д –р. Ігорю Бойку за запрошення, а також усій семінарійній спільноті.

46346

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.