Підготовчі курси для вступників 2017

PLG_VOTE_USER_RATING

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

  DSC 0102w В Тернопільській Вищій Духовній Семінарії ім. патріарха Йосифа Сліпого відбулися підготовчі курси для хлопців, що відповіли на поклик Божий і готові віддати себе на провід Божого Провидіння і служити Церкві і народу, обравши священничий сан, курси відбулися в двох турах 18 та 25 березня.

   Традиційно курси для абітурієнтів 18 березня розпочав кир Василій Семенюк Архієпископ і Митрополит Тернопільсько – Зборівський, вводячи юнаків в історію Української та Вселенської Церкви та розказав їм яким повинен бути священик в сучасних умовах, акцентуючи найбільшу увагу вірності Богові та Його Церкві, на ревності у молитві та служінні ближньому, а також моральних якостях. Згодом відбулися невеликі лекції з літургіки та співу, котрі проводив о. ліц. Богдан Гавришко викладач літургіки та церковного співу. Після чого владика Василій Семенюк розпочав знайомство з бажаючими до вступу в семінарію та невелике опитування з відповідних предметів. 
   Наступний тур підготовчих курсів відбувся 25 березня, його розпочав віце – ректор з начальної частини о. д – р. Володимир Ковалковський, котрий ознайомлював абітурієнтів з інтелектуальними вимогами та критеріями при проведенні екзаменів, а також говорив про важливість зовнішнього вигляду для студента, котрий повинен бути скромним та не надто привертати до себе увагу. Згодом о. Володимир провів підготовче тестування абітурієнтів з профілюючих предметів а саме з історії Церкви, літургіки, церковного співу, та знання Святого Письма. о. д–р. Михаїло Пастух віце – ректор з духовної формації семінаристів ознайомлював абітурієнтів з предметом історії спасіння Старого та Нового Заповітів та внутрішнім уставом нашої семінарії. Отець Михайло завершив підготовчі курси для вступників семінарії, давши абітурієнтам незабутні духовні настанови та молитвою за Україну та їхні покликання.

DSC 0100w

96JW3tD318Y

bOUDQ52BKV4

 5GAII3SIes

VMyd5Kk6iAk

Світлини: Віталій Чижевський, Андрій Волянюк

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.