"Великого бажайте" - передвеликодні реколекції в ТВДС

PLG_VOTE_USER_RATING

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 00311

В період з 02.03. по 04.03. у ТВДС відбулись реколекції, які очолив викладач Івано-Франківська Духовна Семінарія ім. свщмч. Йосафата з пасторальної опіки Церкви, отець Йосафат Бойко.
Темою духовних наук було мотиваційне гасло патріарха та реформатора Греко-Католицької Церкви ХХ століття, покровителя нашої семінарії, Йосифа Сліпого:"Великого бажайте". 
Навколо цих слів отець формував свої повчання - про справедливість, прощення образ, радість, братнє напімнення, мир, розрізнення впливу доброго Духа чи злого на життя людини, спільнотна молитва, піст, проповідування та любов до Церкви. Ці духовні настанови відзначалися надзвичайною простотою і цікавістю. Отець надав своєрідні напрямні такого інтелектуального і духовного розвитку. Адже не дарма вибрав ці слова великого патріарха, якими, на його погляд, повинні керуватись, найперше, духовні особи, а відтак, і всі християни. "Бо ж Бог покликав кожного з нас бути орлами, що ширяють в небі, а не ходити по землі і поратись в ній, мов кури. Кожен з нас призначений Богом до неба, і саме таку високу планку маємо перед собою ставити та до неї тягнутись", - підсумував отець. 
Також були подані цікаві та, без перебільшення, необхідні для майбутнього служіння, пасторальні поради, призначені для єднання та покращення спільноти у місійній, духовній, літургійній та харитативній сферах. Отець в особливий спосіб закцентував нашу увагу на пості, в якому, власне, перебуваємо, репрезентувавши, що він допомагає виробити силу волі, оскільки основними ознаками є себестримання та себетримання. 
На закінчення побажав палати любов'ю до свого покликання та Церкви, для якої ступили на цю дорогу.

DSC 00121

DSC 00181

DSC 00291

DSC 00571

DSC 00591

DSC 00641

DSC 00661

Світлини: Андрій Волянюк

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.