ТВДС5

Передріздвяні реколекції для братів ТВДС

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

1DSC 0091 

 з 1 по 3 грудня відбулися духовні реколекції у стінах Тернопільської Вищої Духовної семінарії. Ректорат семінарії запросив провести їх о. Юстиніана Городечного, монаха чину братів менших (францисканців) східного обряду.

   Цей священик вже не вперше відвідує семінарію. Семінаристи мали нагоду вже і раніше послухати його духовних наук. Але з великою радістю зустріли його знову.  Отець Юстиніан говорив на різні цікаві духовні теми. Його повчання були дуже оригінальними і своєрідними. Сповненими такої приємної та невимушеної дружньої атмосфери. Такі реколекції дуже гарно сприймалися та відкладалися у пам’яті. Отець-реколектант  збагачував своє слово цікавими пркладами зі свого життя, свідченням осіб з якими спілкувався, та надзвичайно глибоким та багатим духовни досвідом, здобутим у монастирі та до моменту свого покликання. Він також дуже глибоко аналізував духовні проблеми людини та подавав братії рецепти їх вирішення. Ці його методи були дуже влучними і результативними. Теж не був скупим о. Юстиніан на влучні короткі жарти, які допомагали краще зрозуміти науку, а також були чудовою розрядкою в часі тривалих духовних конференцій.

   Кожен день реколекцій супроводжувувся насиченим молитовним графіком. Брати молились як спільні так і приватні молитви. В пятницю 2-го грудня семінаристи мали нагоду дещо строгіше попостити, що допомогло набагато краще налаштуватися на час духовної обнови.

   Після завершення реколекцій залишилися приємні враження, новий чудовий духовний досвід та новий внутрішній поштовх до життя з Богом.

«Реколекції допомогли мені більше пізнати Бога і шлях до Нього в моєму житті. Справді, слово просвітило шлях до Слова, дух запалив бажання Любові, а приклад утвердив в мені Життя» ( бр. Іван Лемчук. 2 курс).

«Слова, які промовляв о. Юстиніан під час реколекцій та непереборне бажання любові до Бога – немов  снаряд який впав у моє серце, і зірвав стіни банальщини, пригніченості, застою, як атомний вибух перетворюючи все в порох для того, щоб Ісус заново зліпив з мене вже оновлену та більш відкриту на нього людину. Велике спасибі!» (бр. Микола Череватий. 5 курс)

«Науки о. Юстиніана допомогли мені знайти нові способи вирішення моїх духовних проблем, а також допомогли глибше зрозуміти Церкву, як невісту Христа. Велике спасибі за ці чудові дні реколекцій» (бр. Степан Тхорик. 5 курс).

«Всі ми чогось шукаємо. Якогось внутрішнього спокою, миру, рівноваги, слова, котре допоможе і додасть сил чи підтримає на дусі. Врешті решт всі ці пошуки зводяться до першопричини, першооснови – Бога. Отець Юстиніан, як ніхто дуже просто, легко і невимушено дав по-новому зрозуміти і відкрити для себе Господа і почути Його голос: Сину – ти мій!» (бр. Андрій Волянюк. 4 курс)

1DSC 0083

1DSC 0096

1DSC 0100

1DSC 0107

1DSC 0112

Фото: Андрій Волянюк

 

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.