ТВДС5

Облечини братів 2 курсу

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 02361

8 жовтня в Тернопільській Вищій Духовній Семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого відбулися облечини для братів другого курсу.

Після урочистого входу в Храм, де братів чекали їхні батьки та запрошені гості, розпочалася вечірня. Запанувала якась особлива атмосфера, в очах братів 2-го курсу, та й у рухах, було видно переживання перед тим, що на них чекає… І ось наступила довгоочікувана мить… Після Пісні Симеона «Нині відпускаєш…», брати-семінаристи, які приймали чин облечин, підійшли до своїх батьків та просили їхнього батьківського благословення. Напевно, в ту мить серед них не було жодного у кого на очах не виступили б сльози.

Всесвітліший отець-ректор Іван Римар представив Високопреосвященному Архиєпископу кандидатів на носіння підрясника. Відтак отець ректор окропив свяченою водою всі підрясники. По черзі, другокурсники із братами із старших курсів підходили до Владики і отримували архиєрейське благословення. «Підрясник – є свідченням вашої вибраності Богом! Свідченням того, що ви є покликані до особливої місії, до якої вас покликав сам Ісус Христос! Носіння підрясника, зобовязує вас до відповідальності свідчення вашим життям» - сказав у своєму слові до братів другокурсників Кир Василій (Семенюк). Рівно ж і отець ректор подякував Митрополиту за його присутність та спільну молитву, а батьків братів другокурсників закликав до молитви,  пригадавши що їхні сини зробили черговий крок на дорозі покликання.

Також, на на цій вечірній, Владика Василій, уділив піддияконські свячення братам 7 курсу Сергію та Назарію Гербішам

У свою чергу брати, в особі старости другого курсу, подякували Митрополиту та отцю ректору за те що удостоїли їх носіння підрясника, пригадавши також братам, "що підрасник це не привілей - а обов'язок". По завершені богослужіння була спільна знимка на пам’ять, та невеличка святкова гостина для рідних та гостей свята. 

DSC 02261

DSC 02171

DSC 02241

DSC 02131

DSC 01861

DSC 00991

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.