ТВДС5

Облечини братів 2 курсу

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 02361

8 жовтня в Тернопільській Вищій Духовній Семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого відбулися облечини для братів другого курсу.

Після урочистого входу в Храм, де братів чекали їхні батьки та запрошені гості, розпочалася вечірня. Запанувала якась особлива атмосфера, в очах братів 2-го курсу, та й у рухах, було видно переживання перед тим, що на них чекає… І ось наступила довгоочікувана мить… Після Пісні Симеона «Нині відпускаєш…», брати-семінаристи, які приймали чин облечин, підійшли до своїх батьків та просили їхнього батьківського благословення. Напевно, в ту мить серед них не було жодного у кого на очах не виступили б сльози.

Всесвітліший отець-ректор Іван Римар представив Високопреосвященному Архиєпископу кандидатів на носіння підрясника. Відтак отець ректор окропив свяченою водою всі підрясники. По черзі, другокурсники із братами із старших курсів підходили до Владики і отримували архиєрейське благословення. «Підрясник – є свідченням вашої вибраності Богом! Свідченням того, що ви є покликані до особливої місії, до якої вас покликав сам Ісус Христос! Носіння підрясника, зобовязує вас до відповідальності свідчення вашим життям» - сказав у своєму слові до братів другокурсників Кир Василій (Семенюк). Рівно ж і отець ректор подякував Митрополиту за його присутність та спільну молитву, а батьків братів другокурсників закликав до молитви,  пригадавши що їхні сини зробили черговий крок на дорозі покликання.

Також, на на цій вечірній, Владика Василій, уділив піддияконські свячення братам 7 курсу Сергію та Назарію Гербішам

У свою чергу брати, в особі старости другого курсу, подякували Митрополиту та отцю ректору за те що удостоїли їх носіння підрясника, пригадавши також братам, "що підрасник це не привілей - а обов'язок". По завершені богослужіння була спільна знимка на пам’ять, та невеличка святкова гостина для рідних та гостей свята. 

DSC 02261

DSC 02171

DSC 02241

DSC 02131

DSC 01861

DSC 00991

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.