ТВДС5

Христове натхнення для усіх через особливих

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 0188

11 травня, у м. Львів, відбулась молитовна зустріч з о. Кирилом Аксельродом та презентація його книги : ” І починається подорож “.

Знаємо, що о. Кирило єдиний у світі британський сліпо-глухий священик, котрий перебував на Україні з 9 по 12 травня.

На зустріч з ним мали змогу приїхати брати Тернопільської Вищої Духовної Семінарії ім. патріарха Йосифа Сліпого, Максим Колодчак та Віталій Максимов. Оскільки зустріч орінтувалась на глухих людей України та тих, хто з ними працює, з братами були голова Тернопільського УТОГу (українське об’єднання глухих) та двоє людей із вадою слуху. На молитовній зустрічі, о. Кирило зміг донести до усіх присутніх, що Христос це джерело кожного християнина у вірі та насназі до життя. Отець, завжди усміхається і радіє своєму життю завдяки тому, що завжди приймає Христа у своє серце.

Перебуваючи на зустрічі виникало безліч роздумів про те, як ця людина змогла жити у такому стані, та ще й не зневіритися і нести Божу благодать іншим. Представники тернопільської делегації мали можливість поставити декілька питань о. Кирилу, що турбували їх у той момент. Опісля молитовної зустрічі, відбулась презентація автобіографічної книги отця. На представленні книги, котре відбувалось у стінах філософсько-богословського корпусу УКУ, були присутні Митрополит Львівський владика Ігор Возняк та владика Володимир Груц. Ця подія зібрала також професорів, викладачів семінарії та УКУ, священиків та студентів. Книга «І починається подорож» – це дуже щира і зворушлива розповідь про власне життя і досвід людини у безвихідній ситуації. Зокрема про розпач і розгублення батьків, в яких вперше в родині народилася глуха дитина. Католицька школа для дитини ортодоксальних євреїв. Самостійне життя, пошук віри і свого покликання, мамине «не приходь більше до мене, Кириле, не хочу тебе знову бачити», хрещення і тривалий процес відновлення зв’язків родиною. Активна праця священиком у різних обставинах, в тому числі – пасторальна праця в Соуето наприкінці 70-х (як священики на Майдані). З книги дізнаємося, що о. Кирило напрочуд цікава особистітсь, і його біографія надзвичайно захоплює.

Брати семінаристи що супроводжували тернопільську делегацію глухих людей, приносять щиру подяку о. Олегу Лазуркевичу за запрошення на зустріч та пані Надії Коцовській, голові Тернопільського УТОГ.

Також окрема подяка ректору Тернопільської Вищої Духовної Семінарії о. Івану Римару, за допомогу та сприянню цієї поїздки.

DSC 0211

DSC 0196

DSC 0214

DSC 0193

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.