ТВДС5

День духовної віднови

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 02491

11 лютого у навечір’я празника Трьох Святителів у семінарійній спільноті відбувся День духовної віднови. Усе розпочалося у храмі, молитвою Вечірні та Утрені.  Під час Божественої літургії, що почалася  опівночі, отець ректор закликав усіх присутніх застановитися над життям святих Йоана Золотоустого, Василія Великого та Григоія Богослова, розважити над їхнім прикладом та значенням для кожного з нас.

Другий день продовжився молитовним правилом та конференцією, що стосувалася проблеми корупції. Отець Іван Римар висвітлив різні сторони цієї «хвороби» нашого суспільства, зокрема юридичний та моральний аспект. Опісля, зачитав звернення синоду єпископів, що стосується даної проблематики.

Після обіду до семінарії завітав колишній випускник, отець Микола Медюх, що згідно декрету правлячого архієрея Кир Василія Семенюка, є один із особливих проповідників Божого милосердя у цей ювілейний рік. Отець намагався  донести до семінарійної братії різні аспекти та форми милосердя у сучасному світі.

Дякуємо Господеві за цей час тиші та молитви, де кожен знову і знову міг почути слова Небесного Отця: «Милосердя хочу, а не жертви» (Мт. 12: 7 )

DSC 02651

DSC 02241

DSC 02271

DSC 02341

DSC 02411

DSC 02691

DSC 02701

DSC 02761

Світлини: бр. Андрій Волянюк

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.