ТВДС5

Молитва пензлем

PLG_VOTE_USER_RATING

PLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVE
 

 

25 січня, з ініціативи братів семінаристів та благословення отця-ректора Івана Римара, в стінах нашого навчального закладу розпочався факультативний курс іконопису. Це стало можливо завдяки запрошенню викладача іконописної школи «Радруж» що діє при Українському Католицькому університеті – п.Андрія Майовця. Іконописець радо відгукнувся на пропозицію, щоб поділитися своїми вміннями з усіма охочими.

Хоч курс триватиме лиш один тиждень чимало братів відгукнулося на цю ініціативу. Протягом цього часу учасники школи матимуть можливість освоїти середньовічну техніку написання ікони та зануритися в світ богослов’я ікони.

            У вступному слові, сказаному з приводу відкриття школи, отець-ректор привітав усіх її учасників та побажав аби іконічний образ, який вони пишуть на дошці був глибоко вміщений у їхніх серцях та висловив сподівання на те, що новий досвід в житті семінаристів утвердить їх на дорозі покликання та наблизить до Бога.

 

 

 

 

 

 

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.