ТВДС5

МАЛАНКА У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

             viOv0ruhUX4

24 січня, до військової частини № 3002 внутрішніх військ МВС України із театральним дійством – Маланкою - завітали брати нашої семінарії.

                Цей різновид українського вертепу відбувся із ініціативи братів – семінаристів та самих військових, які хотіли побачити вживу частину українського фольклору. Доки учасники Маланки готувалися до проведення культурного ранку, брати, відповідальні за військову частину, ознайомили всіх присутніх військових із історією походження, перебігом та формуванням цього обряду у нашій українській традиції.

                Більшість із призовників були зі Львівської області, тому для них не було новиною, що у нашому народі існує такий вид театрального мистецтва, проте деякі з них родом зі Східної України і не знали, що це собою являє.

                Всіх учасників Маланки військові зустріли радісно та привітно, із усмішкою на обличчі. Як тільки до аудиторії, де проводилася вистава, зайшли її персонажі, то призовники ЗСУ не змогли втримати сміху впродовж усього дійства.

                На закінчення брати –семінаристи заспівали коляду, завінчували та побажали сили і наснаги військовим у їх нелегкому служінні. Опісля всі зійшлися до спільного фото та із оплесками військові попрощалися із мандрівним вертепом.

                Як по закінченню говорили призовники, це дійство їм дуже сподобалося, пригадували вголос деякі смішні моменти із Маланки, та запросили братів завітати іще, бо мовляв, дуже хочуть ознайомитися із новими релігійними традиціями українського народу.

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.