ТВДС5

Лицарів Колумба в ТВДС

PLG_VOTE_USER_RATING

PLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 03501

17 грудня Тернопільську вищу доховну семінарію відвідала братерська організація чоловіків-католиків на глобальному рівні, яка становить потужну опору Церкви в сучасному світі.

Братерська організація «Лицарі Колумба» заснована в 1882 р. в США (Нью Хейвен, Коннектикут). Тисячі католиків з Ірландії, багатьох інших країн, зокрема України, свого часу приїхали сюди, рятуючись від голоду, релігійних переслідувань і тиску влади. І в той нелегкий час молодий, працьовитий священик Майкл Мак Гивні почав збирати чоловіків-католиків у підземеллях церкви Пресвятої Богородиці та заснував братерську організацію самодопомоги.

У серпні 2005 року Блаженніший Любомир Гузар запросив лицарів розпочати свою діяльність в Україні. Пізніше ця ініціатива була підтримана теперішнім головою УГКЦ Блаженнішим Святославом Шевчуком та Митрополитом Львівським Римо-Католицької церкви в Україні Мечиславом Мокшицьким.

Представники організації зробили гарну презентацію самого братства та розповіли про його основні засади діяльності. Також вони представили до перегляду фільм де показали напрями діяльності, сучасні тенденції розвитку організації та роботу, яку творять брати, члени «Лицарів Колумба»

Якщо ти, чоловік, якому виповнилося 18 років, ти є віруючим і практикуючим християнином, маєш внутрішню потребу допомогти ближньому та поглибити свою віру, тоді ти можеш без проблем стати членом братерської організації.

DSC 03541

DSC 03681

DSC 03751

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.