ТВДС5

Сольний концерт хору ТВДС "Молюсь за тебе, Україно"

PLG_VOTE_USER_RATING

PLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVE
 

DSC 0415

 

 10 грудня, як і попередньо анонсувалося в Тернопільській облісній філармоній відбувся перший сольний концерт хору Тернопільскої Вищої Духовної Семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого.

Вечір розпочався із благословення ректора духовної семінарії отця Івана Римара.

Братами були виконані хорові духовні твори та твори національно-патріотичного характеру. Своїм характером, вони торкалися як сивої давнини пройнятої козацьким та стрілецьким духом, національно-визвольної боротьби, важкої та тривожної ситуації на сході нашої держави, душевної вдячності людям котрим ми завдячуємо своїм життям – нашим батькам та щирої подяки Богу, Творцю усього прекрасного, чистого та світло на цій Землі і прохання Його благословити всіх нас та цілу нашу Україну.

Концерт відбувся у співпраці з Рухом за тверезість життя Тернопільсько – Зборівської Архиєпархії. Провідник Руху о. Василь Сліпчук у своєму виступі зазначив, що надзвичайно промовистим проявом патріотизму і християнської свідомості є тверезе життя. Ті ж наші брати і сестри, які потрапили у пастку залежності, потребують не осуду, а допомоги. Промовець закликав присутніх до співпраці і всілякої підтримки Руху за тверезість життя.

Жива атмосфера та підтримка глядачів наповнили зал щирістю, радістю та внутрішнім спокоєм. Кожен виконаний твір відзначався схвальною реакцією присутніх, що додавало впевненості братам та віри в себе.

Ще раз хочемо висловити слова подяки Архієпископу та Митрополиту Тернопільско - Зборівському Василію Семенюку та ректорату Тернопільскої вищої духовної семінарії, особливо о.-ректору Івану Римару.

Адміністрації Тернопільської обласної філармонії, в особі Ярослава  Петровича Лемішки.

Також висловлюємо щиру подяку п. Святославу Дунцю, заслуженому артисту України та вже багаторічному керівнику семінарійного хору.

Нашим братам-семінаристам, котрі подарували хвилини радості та душевного спокою.

А також вам, дорогі гості, за те, що своєю присутністю та щирими оплесками підтримували братів-семінаристів, для котрих цей концерт в стінах обласної філармонії був дебютним.

DSC 0416

DSC 0433

Світлини: Володимир Волянюк

 

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.