ТВДС5

Магазин щастя

PLG_VOTE_USER_RATING

PLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVEPLG_VOTE_STAR_ACTIVE
 

DSC 00112             

  24 листопада, брати-семінаристи 3 курсу Тернопільської Вищої Духовної семінарії, підтримуючи добру традицію курсових вечорів, підготували  та представили духовно-відпочинкову програму під назвою «Магазин щастя».

                В часі виступу, всі присутні мали чудову нагоду спостерігати за театралізованим дійством, що у всій своїй глибині задуму було покликане до того, як у звичайному, сірому потоці щодення, безлічі клопотів та турбот, негараздів, розчарувань та падінь побачити, все ж таки, щось хороше. Зуміти серед всього цього знайти щастя, а разом із тим і вихід із будь-якої ситуації.

                Після духовного вечора та короткого бліц опитування присутніх про те, що означає для них бути щасливим, можна із легкістю провести червону нитку  відповідей: не пізнавши Бога, не зрозумівши його батьківського задуму, щодо нас, ми не осягнемо справжнього щастя.

                Отож, нехай у серцях всіх присутніх, та у серцях всіх нас, ніколи не гасне вогонь пошуків радості, нехай Всемилостивий Господь, своєю присутністю в нашому житті, покаже нам правдиву дорогу до щастя, прийшовши в наше життя - буде нашим щастям

DSC 05221

DSC 05271

DSC 05361

DSC 05461

DSC 05561

DSC 05671

DSC 05731

 

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.