ТВДС5

На повні груди дихай вільна Україно!

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

2kyrs

18 липня, в Тернопільській Вищій Духовній Семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого, відбувся курсовий патріотичний вечір: «На повні груди дихай вільна Україно!», який підготували та провели брати 2 курсу.

Дійство розпочалося із благословення отця-ректора Івана Римара. В своєму вечорі брати повернули нас до подій дворічної давності, часу коли Україна переживала особливі випробування – Майдан Гідності. Вдало підібрані слова, поезія, патріотична пісня - перетворили та наповнили атмосферу сумом і жалем, проте одночасно і великою гордістю і пошаною до тих, хто тоді творив сучасну історію та навіть заплатив своїм життям за наше щасливе сьогодення. Також брати не оминули і подій, котрі і зараз залишаються ще, нажаль, актуальними – воєнних дій на сході нашої Держави. Духовно – молитовний вечір закінчився словом подяки особливого гостя - Владики Йосафата Говери. Він ще раз підкреслив, що майбутнє нашої держави і в наших руках, що своєю щирою молитвою та твердою вірою ми допоможемо військовим та пришвидшим час остаточного та довгоочікуваного миру.

2kyrs6

2kyrs5

2kyrs4

2kyrs3

2kyrs2

2kyrs1

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.