ТВДС5

Простягнути руку допомоги...

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

ee52b4edac5a63c871a5dc9c26f9cfc3

Братство «Милосердя» вже вкотре передало матеріальну допомогу потребуючим. Нещодавно з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільської-Зборівської архиєпархії Василія Семенюка та ректорату Тернопільської Вищої Духовної Семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого, члени братства «Милосердя» передали чимало іграшок для сиріток у дитячі будинки Тернополя, а також будинки-інтернати для хворих на ДЦП.

Не забули семінаристи і про старше покоління: в Тернопільську обласну клінічну психоневрологічну лікарню передали більше 300 памперсів для дорослих.

Братство «Милосердя» заснували ще в 1996 році при Тернопільській Вищій Духовній Семінарії, аби допомагати сиротам, хворим, немічним. «Пріоритетом в нашій діяльності є допомога малозабезпеченим і хворим продуктами харчування та іншими необхідними речами, – розповів голова братства Іван Гуменюк. – Також ми не забуваємо про духовну допомогу: щотижня ми відвідуємо малозабезпечених і хворих, бесідуємо з ними, разом молимося. Для людей це дуже важливо».

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.