ТВДС5

Піддияконські свячення

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

13 жовтня, у навечір’я свята Покрови Пресвятої Богородиці, в с. Зарваниця, відбулися піддияконські свячення братів 7-го курсу. На початку відбувся чин поставлення на читця, співця і свіченосця, а опісля на піддиякона. По завершенню свячень відбулася Архиєрейська Божественна літургія, котру очолив Кир Василій Семенюк у співслужінні з іншими пресвітерами. У храмі були також присутні рідні та близькі, що здіймали свою молитву за новопоставлених піддияконів. Під час проповіді архиєрей звернувся з такими словами: «Сину, чин читця – це перший ступінь священства. Тому , тобі, що читаєш Божі писання, треба день у день змагатися за Божі чесноти, щоб і ті що прислухаються і дивляться на тебе, так само чинили. А ти більшого чину очікуючи, даного тобі чину ніяк не збезчесть, то й мирно в правді і святості, матимеш благодать Божу й отримуєш більшу службу через Ісуса Христа, Господа нашого, якому належить усяка слава, честь і поклоніння з безначальним Його Отцем, з пресвятим і благим і животворним Його Духом, нині і повсякчас і навіки вічні. Амінь.» (Архиєритикон. Чин поставлення свіченосця, читця і співця).Також владика привітав усіх присутніх та закликав до ревної та щирої молитву за Україну та нововисвячених піддияконів.

 

DSC 1022 s

piddujkon 1piddujkon

Довідка:

Піддиякон – це чин, у якому посвячений дбає про Божий храм, престол, його чистоту і приготовляє все потрібне до євхаристійної жертви, а також служить архиєреєві і священикові під час богослужінь, згідно з літургічними приписами. 

 

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.