ТВДС5

"Вдягніться, як Божі вибранці..." облечини братів 2 курсу.

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

12 16

Вдягніться, як Божі вибранці, святі та улюблені, у щире милосердя,  добротливість, покору, лагідність, довготерпіння. (Кол. 3:12)

20 вересня у Навечір’я Різдва Пресвятої Богородиці відбулися облечини братів 2-го курсу.  Урочисте вечірнє богуслужіння очолив митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк. У своєму батьківському слові до братів-семінаристів владика закликав, щоб вони з гідністю носили цей духовний одяг. Отець ректор також привітав усіх присутніх та закликав батьків до щирої молитви  за своїх синів.

Пригадаємо, що термін «облечини» походить від дієслова «облекатися, одягатися», а в церковному середовищі означає приймати якийсь одяг при посвяті.

Опісля усі гості та рідні у семінарійній трапезні, мали змогу розділити радість свята з ректоратом семінарії та братами-семінаристами.

Нехай Господь, своєю могутньою рукою провадить усіх братів у їхньому покликанні,  а Пресвята Богородиця , як добра Мати оберігає їх. 

12 2

12 3

12 4

12 5

12 6

12 7

12 8

12 10

12 12

12 14

12 15

 

Світлини: бр. Андрій Волянюк

 

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.