ТВДС5

Зустріч викладацького складу семінарії

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

g0CYVX34dm4

16 вересня у Тернопільські Вищій Духовній Семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого, з благословення митрополита Василія Семенюка, відбулась зустріч викладацького складу семінарії, яку очолив ректор – о. Іван Римар. Метою даного засідання було вирішення основних недоліків навчального процесу і  засад  виховання.

Традиційно, зустріч розпочалась із спільної молитви, після якої, отець ректор мав вступне слово. Він наголосив на тому, що необхідно розробити добру програму семінарійного інтелектуального виховання, а також потрібно старатися, щоб спільнота набиралася духовності й освіти. Така база дозволить семінаристам потім гідно доносити до людей Христа. І на завершення сказав, що кожна праця повинна бути виконана якісно і що ми не повинні зупинятися у своєму розвитку, а прагнути досконалості. 

В ході педради префект семінарії о. Євген Кобильник, від імені митрополита Василія, подякував отцям-викладачам за їх служіння на викладацькій ниві та наголосив на тому щоб вони були сумлінними у своїй викладацькій діяльності, відноситись до братів із батьківським розумінням, старалися бути добрим прикладом для семінаристів. Також побажав Божого благословення на цей навчальний рік.

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.