ТВДС5

Гість із Нью-Йорку - Анна Процик

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 02492 вересня до Тернопільської вищої духовної семінарії завітав гість із Нью-Йорку. Уродженка м. Чорткова,  Анна Процик, в часи ІІ-ої світової війни емігрувала із родиною до США. Метою візиту було представлення книги епістолярного жанру «Two worlds one idea» (видавництво «Смолоскип», Нью-Йорк, 2013р.), про 10-річну переписку між українським політичним в’язнем Зеновієм Красовським та міжнародною організацією «Amnesty International Group 11». Головний герой книги – представник шістедесятників, що любив Україну не на словах а на ділі. Член Хельсінської спілки та правдивий український націоналіст переніс чималі випробування та утиски, проте залишився «твердим орієнтиром, що міг сказати хто є хто.»

DSC 0247DSC 0256

Підготував: бр. Пастушенко Т.

Інтерв'ю з п. Анна Процик можна прослухати тут:

{play}myfiles/audio/Annaiterview1.mp3{/play}

 

Також не забувайте коментувати статті та залишати свої враження, побажання щодо нашої роботи. Це можна зробити скориставшись формами нище:

//

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.