ТВДС5

Духовна конференція

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

090305-1Братство „Милосердя”, що діє при Тернопільській Вищій Духовній Семінарії імені Патріарха Йосипа Сліпого, має в духовній опіці ряд закладів, серед яких – спеціальні школи для дітей з різними фізичними та психічними вадами у місті Тернополі. Брати-семінаристи, які опікуються цими школами, стараються різними способами донести Добру Новину до учнів цих закладів.

20 – го лютого 2009 року у одній з цих шкіл, що розташована по вулиці Сахарова 4, духовні опікуни – члени братства „Милосердя” провели там духовну конференцію. Цей захід розпочався з молитви. На запрошення організатора цієї духовної конференції – брата Володимира Часковського, сюди прибули: віце – ректор цієї ж семінарії – отець – доктор Михайло Пастух та декілька семінаристів – Йосип Скоробогатий, Володимир Наконечний, Василь Лещишин та Віталій Іващук.

О 9-ій годині вище згадані гості відправили Молебень до Пресв’ятої Богородиці на подвір’ї школи перед новоосвяченою фігурою Матері Божої. Після пам’ятної загальної фотографії усі присутні зайняли свої місця у приміщенні закладу.

Всі вчителі та вихователі зібралися окремо в учительській залі, де слухали духовну науку отця-доктора Михайла. Проповідник звернувся до зібраних зі словами заохочення не тільки навчати, а й виховувати учнів – дітей Божих, у християнському дусі, а також подав приклад до наслідування видатного поета Тараса Шевченка. Оскільки праця з хворими набагато важча, ніж зі здоровими, священик закликав до терпеливості, витривалості та щирої молитви за себе й учнів, увірених їм.

Брати – семінаристи, розділившись по-групах, навчали учнів зі всієї школи, Божої науки, співали з ними духовні пісні, проводили християнські ігри – вікторини.

P.S. Кожної п’ятниці брати-семінаристи: Володимир Часковський та Віталій Іващук проводять уроки християнської етики. В процесі навчання заохочують дітей до молитви, ввічливості, самопожертви, коли йдеться про добро ближнього та до морально – доброго життя через додержання Заповідей Божих і вправляння у Божих чеснотах. Діти завжди з радістю й нетерпінням  чекають братів у своїй школі.

090305-2

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.