ТВДС5

Кущові "Веселі канікули" у с.Настасові

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

    с 5

    Табір "Веселі канікули з Богом" триває при парафії Вознесіння ГНІХ у с.Настасів. Тут щодня лунає дитячий сміх. Діти грають ігри, беруть участь у змаганнях, танцюють, співають, малюють, займаються рукоділлям. А також моляться за мир в країні.

    «Веселі канікули» проходять під проводом о.Романа Габрилея. Щоденно кількість діток, які хочуть весело та з користю провести своє літнє дозвілля, зростає; та це вже більше 100 дітей! Багато діточок приїжджає із сусідніх сіл,  а зокрема із  с.Мар'янівки і с.Йосипівки, з парафії о.Івана Зозулі, який бере активну участь у організації табору.  Розпочинається день зі Святої Літургії та продовжується майстер-класами, піснями, веселими іграми, катехизаціями, бансами та спільним обідом, а на завершення всі разом співаємо Молебень до Христа Чоловіколюбця.

    Тематика цьогорічного табору – «Шлях до блаженства» , тому кожний  день має свою цікаву катехизацію, під час якої семінаристи в доступній формі розповідають дітям про визначних постатей нашої Церкви. А саме про митрополита Андрея Шептицького, патріарха Йосифа Сліпого, блаженну священомученицю Йосафату Гордашевську.

    В організації табору помагають брати-семінаристи ТВДС ім.Йосифа Сліпого – Андрій Цяпута, Ігор Демидась та Назар Габрилей.

    Попереду ще кілька днів табору, а це означає, що дітей чекає ще безліч цікавої інформації, багато нових пісень, бансів та ігор, а ще , звичайно,  святковий концерт в честь завершення табору.

с 2с 3с 4с 6с 7с 8

с 1

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.