ТВДС5

150 річниця з дня народженя Патріарха Йосифа Сліпого

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

ehe1ere1

25 квітня 2015 р. Б. було відзначено 150 річницю з дня народженя провідника Української Греко-Католицької церкви у підпіллі патріарха Йосифа Сліпого у його рідному селі Заздрість.

Урочистість на честь Патріарха розпочались Архієрейською Божественною Літургією в каплиці музейно –меморіального комплексу, яку очолив Високопресвящений Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Кир Василій Семенюк.

Опісля біля пам’ятника Йосифові Сліпому Кир Василій відслужив панахиду. На святкування прибули гості з США, Італії та Києва. Організатором та представником із США було релігійне товариство “Свята Софія”.

Отець Марко Симеген прибувши із вічного міста Рим, узяв на себе відповідальність скласти подяку усім, хто долучився до організації та проведення заходу. Гостем із Києва був хор Київського політехнічного університету, який своїм співом підняв на дусі усіх гостей.
Після вітального слова академіка Леоніда Рудницького, голова Релігійного товариства “Свята Софія”, усі гості переглянули документальний фільму про Йосифа Сліпого “Шляхами жертви Патріарха”.

Свято закінчилось презентацією пам’ятної медалі, випущеної до 30-их роковин відходу у вічність Йосифа Сліпого. Пам’ять про славетного сина свого народу ніколи не згасне у віках.

ere2

ere3

ere4

ere5

Світлини: бр. С. Гриник

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.