ТВДС5

Першотравнева проща до с. Острів

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

укукуку

"О, Маріє, Мати Божа, молися за нас." Такими словами Свята Мати Церква розпочинає Марійські Богослуження. Місяць травень в особливіший спосіб присвячений Пресвятій Богородиці. В кожній церкві, монастирі чи спільноті, служиться молебень до Матері Божої, який в народі називають "Маївка".

Також і наша семінарійна спільнота прославила Небесну Матір своїми молитвами. На початку Марійського місяця травня, наша семінарія відбула прощу до чудотворного місця в с.Острів де б'є цілюще джерело. Після молитовного походу з Березовиці до Острова, семінарійна родина відслужила молебень до Пресвятої Богородиці. На завершення молебня о.Михаїл Пастух сказав проповідь в честь Матері Божої. Особливу увагу звернув на чесноти Богородиці, цим самим заклив наслідувати її.

Після проповіді, брати прославили Матір Божу через спів піснь в її честь. З великою синівською любов'ю і довірою до Богородиці, наша спільнота  повіривши Їй всі починання і події місяця травня, у якому нас чекає здача сесії, повернулася до семінарії.

DSC 0642

DSC 0651

DSC 0015

 

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.