ТВДС5

Фінал з Футзалу

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE

090225-1Учора відбувся заключний етап чемпіонату з футзалу Тернопільської Вищої духовної семінарії, який складався із 3-го групового туру, а також двох півфінальних та фінальної ігор.

Третій тур у групі А коректив у турнірній таблиці не вніс. Своє становище лідерів у групі потвердила команда священиків зігравши в нічию із командою 2 курсу в загальному заліку набравши 7 очок. 6 курсу у третьому турі не довилось виходити на поле за перемогою, тому що 5 курсу було зараховано технічну поразку 0:5, у зв’язку із неможливістю взяти участь у  заключному етапі. Натомість події у групі Б розвивались зовсім по іншому сценарію. Виявилась досить запеклою боротьба за вихід у півфінал турніру. Ці дві гри у групі між командами 7 та 4 курсів, а також 3 та 1 змінили рейтинг турнірної таблиці у групі Б. Таким чином команда 4 курсу здобувши перемогу з рахунком 9:4 зайняла перше місце, наступними є команди 1-го, 3-го та 7-го курсів.

090225-2Фаворит групи Б, команда 3-го курсу («темна конячка»), по підсумку перших двох турів, після програшу від команди 1-го курсу впала у рейтингу із 1-го місця на 3-тє, що залишило її можливості боротися за призове місце. Завдяки цій перемозі команда 1 курсу набрала в загальному заліку 6 очок також як і команда 4 курсу. Проте 4 курс посів у групі Б перше місце, тому що у персональній зустрічі з 1 курсом, він отримав перемогу.

090225-3Отож у півфіналі зустрілися: Священики – 1 курс та 6 курс – 4 курс. Першими у півфіналі зіграли Священики та 1 курс. Боротьба була дуже запеклою і рахунок на протязі гри змінювався на користь однієї команди або іншої. Проте фінальний свисток зафіксував рахунок у зустрічі 5:5, тому арбітр призначив один овертайм, який визначив переможця. Ним стала команда 1 курсу перемігши з рахунком 7:5. У наступному півфіналі інтриги не відбулося. Як і очікувалось перемогу здобула команда 4 курсу над командою 6 курсу з рахунком 8:2.

090225-4У фіналі турніру зустрілися команди 4 курсу та 1 курсу. Гра виявилась досить напруженою та видовищною. Перший гол гри був забитий вже на першій хвилині після помилки воротаря 1 курсу. Після чого 1 курс почав здалеку проводити обстріл воріт суперників в результаті чого забив два м’ячі. На перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь 1 курсу. У другому таймі 4 курс не втратив рівноваги і до кінця відстоював свої позиції у грі впевнено проводячи одну атаку за іншою, не даючи змоги команді суперниці провести жодної результативної атаки. В результаті свого наступу 4 курс забив 5 голів. Таким чином фінальний свисток зафіксував рахунок 6:2 на користь 4 курсу, який і став переможцем турніру з футзалу Тернопільської Вищої Духовної Семінарії.