ТВДС5

Виставка ікон Тернопілля відвідала семінарію

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

КонІкони3

У п'ятницю, 6 березня, для студентів семінарії відбулося відкриття виставки чудотворних ікон Тернопільщини «Горнусь до Тебе, Мати Божа». Загалом експозиція налічує 21 експонат. Переважна більшість є чудотворними іконами, але також є і одна скульптура. Таким чином репрезентацію мали можливість побачити всі студенти, а також члени ректорату.

Для того, щоб краще ознайомитися з історією походження кожної ікони були вибрані спеціальні доповідачі із числа студентів семінарії, що, власне, детально і розповіли про ікони. Зустріч нослила також і молитовний характер, адже по завершенні кожної доповіді творилася спільна молитва до Пересвятої Богородиці, що зображена на тій чи іншій іконі.

Нагадаємо, що перед цим виставка вже встигла відвідати різного роду громадські організації, а також навчальні заклади різного типу акредитації.

 КонІкони1КонІкони2

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.