ТВДС5

«Помилуй нас, Боже, по великій милості Твоїй…»

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

3в

«Помилуй нас, Боже, по великій милості Твоїй…» - з цими словами на устах кожен практикуючий християнин переступив поріг Великого Посту. Проте істинному покаянню передує, по вченню Церкви, одна необхідна умова — прощення образ і примирення.

Впродовж віків у нашій Церкві у сиропусну неділю, яку також називаємо Неділею Прощення, практикується просити пробачення один в одного за ті гріхи, які зробили чи мали намір зробити супроти ближніх. Така традиція також зберігається і в нашій семінарії.

Недільне богослуження розпочалося з молитви вечірні і завершилося «Чином Прощення», під час якого брати просили пробачення один в одного і в настоятелів.  На цій молитовній зустрічі були усі вихователі та духівники семінарії на чолі з ректором - отцем Іваном Римаром. 
Дякуємо Богові за дар прощення для нас, бо ж мовимо в Господній молитві: «…прости нам провини наші, як ми прощаємо винуватцям нашим». Тільки після того, як навчимося прощати і любити один одного, будемо «взяті з Господом на хмари».

1в

2

 

Фото: бр. Андрій Волянюк

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.