ТВДС5

Вечір пам'яті священномученика Йосафата Кунцевича

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

 DSC 2283

25 листопада 2014 року Божого наша церква вшановувала пам'ять священномученика Йосафата Кунцевича. В цей день, третій курс висвітлив його життя і діяльність перед лицем всієї семінарії.

Початок вечора було представлено подібно до ток-шоу, для участі в якому було запрошено двоє гостей: історик-атеїст та греко-котолицький священик. Шоу почалося із закидів атеїста проти церкви та священиків. В якості контраргументів на це було представлено постать Йософата Кунцевича, як приклад пастирської второпності та повній віддачі Божим справам. Наступним етапом вечора став показ відео яке третій курс зняв і монтував власноруч. На відео було показано останні моменти життя Архипастиря, яке супроводжувалося коментарем підготованим братами. Вечір пам'яті завершився піснею на честь святого мученика та напутнім словом старости і духовного отця.

DSC 2171

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.