ТВДС5

Передріздвяні реколекції у ТВДС

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

DSC 1252

Християнське життя це мандрівка до Царства небесного. Щоб дане паломництво було успішне, кожному з нас потрібен час для духовного відпочинку, час для застанови і переосмислення свого життя, час для віднови духа.

DSC 1218

Саме таким періодом  є час реколекцій, коли кожен у тиші вслухається у голос Всевишнього і відповідає на нього. Саме такий  благодатний час мали можливість пережити брати-семінаристи на передріздв’яних реколекціях з 27 по29 листопада. Реколектант, владика Йосафат Говера, цікаво і доступно засівав слово Боже у серця усіх присутніх. Великий душпастирський досвід і житейська мудрість владики, робила його слово доступним та будуючим. Варто відмітити біблійний мотив повчань, адже чи не в кожній науці, до уваги братів були представлені уривки із Святого письма, які гармонійно поєднувалися із повчаннями на актуальні теми сучасності: покликання, багатства, управління дарами та інші. Неодноразово, реколектант звертався до апостольськогонавчання папи Франциска «Радість  Євангелії», де вселенський архієрей навчає християн 21 ст. як бути справжнім світлом для світу.

Дякуємо Господу за цей час віднови духу і сподіваємося, що у співпраці з Духом Животворящим, дане слово принесе добрі плоди. 

DSC 1224

DSC 1227

DSC 1230

DSC 1247

DSC 1249

DSC 1256

DSC 1268

Світлини: бр. Андрій Волянюк

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.