ТВДС5

"Світ потребує справжніх священиків!"

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

IMAG0810

29 жовтня у стінах ТВДС ім. патріарха Йосифа Сліпого відбулася духовна конференція, яку провадив о. Андрій Пиптик – голова Руху «Подружні зустрічі»(м.Тернопіль) та духівник молодіжної спільноти «Знамення», що діє при парафії св. Священномученика Йосафата.

Темою конференції, був вислів із книги Приповідок, а саме: «Початок мудрості - острах Господній!» 

Також о. Андрій наголошував на тому, щоб ми всі – семінаристи які готуємося до священства - були завжди собою, незважаючи на те де ми є: чи вдома, чи у спільноті, чи на навчанні, чи у храмі з вірними, чи під час апостоляту. «Те як ми поводимося з нашими ближніми – свідчить про наші відносини з Богом» - сказав священик. «Ми повинні завжди бути собою, справжніми і щирими – ідентичними! Світ сьогодні потребує не тільки ідентичних, автентичних, та «фірмових» речей, але й «справжніх» людей».

Також отець вказав основні, на його думку, характеристики та аспекти автентичного священичого життя та служіння, а саме: щоденна відправа Божественної Літургії, молитва Часослова, стриманість від вживання алкоголю, та чистота подружнього життя.

Ця духовна наука захопила аудиторію братів-семінаристів, також , напевно також й тому, що проповідник говорив щиро і автентично, засвідчуючи сказане прикладом свого життя. 

Опісля біля кімнати духовного отця можна було побачити велике число семінаристів бажаючих порозмовляти з отцем на духовні теми.

 

Світлина: бр. Руслан Михалінчик

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.