ТВДС5

Результати І туру з футзалу

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

090211-1Як ми вже повідомляли, вчора вперше в історії нашої семінарії відбувся чемпіонат з футзалу, в якому взяли участь 7 команд (кожний курс висував свою) та команда єпархіальних священиків, яка була запрошена до чемпіонату.

Кожна гра була наповнена азартом, повною самовіддачею та бажанням виявити себе якнайкраще у майстерності володіння м’ячем. Команди по різному демонстрували свою тактику, одні підтримували командну гру, інші – грали індивідуально. У кожній групі були команди які майже відразу заявили про свою перевагу і почали лідирувати.

У Групі А – це була команда священиків, яким було досить важко протистояти і які набрали найбільше очок по підсумку двох турів. Натомість у Групі Б досить несподіваним виявився програш команди 4 курсу, які вважалися фаворитами турніру, програвши команді 3 курсу, що виявились «темною конячкою» у своїй групі.

Незважаючи на те, що будь-яке суперництво несе у собі різного роду конфлікти і непорозуміння, даний турнір виявися досить дружелюбним та братерським. Він був носієм взаємоповаги, любові та доброзичливості, що й було найважливішою ціллю проведення чемпіонату.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.