Warning: A non-numeric value encountered in /home/tvds/public_html/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 576

ТВДС5

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tvds/public_html/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 258

Несправджені надії

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE

25 вересня відбувся черговий матч групового турніру між семінаріями, у якому взяли участь команди Тернопільської та Івано-Франківської семінарій. Гра розпочалась із спільної молитви гравців та вболівальників, після чого о.Петро Глібчук поблагословив футболістів.

Із самого початку гра була дуже динамічною і напруженою, що зумовило характер який зберігався до самого кінця. Ініціативою у грі із самого початку заволоділа команда-суперниця, а відтак контроль над м’ячем почергово переходив від однієї команди до іншої. З перших хвилин Івано-Франківська семінарія відзначилась швидкою атакою та великим бажанням перемоги. Незважаючи на опір команди ТВДС все ж Івано-Франківськ зумів обійти захист і на 37 хвилині відкрити рахунок у зустрічі. До кінця першого тайму рахунок так і не змінився, і залишився 0:1.

Після перерви команди вийшли на поле із новим запалом. Напруженість гри була дуже великою, чому є яскраве свідчення неодноразового призначення штрафних ударів арбітром, а також вручення жовтої картки гравцю Івано-Франківської семінарії. У другому таймі контроль над грою більше тримала Тернопільська семінарія, та, незважаючи на це, Івано-Франківськ все ж зумів провести ряд атак у ворота і змусив за 10 хвилин до закінчення зустрічі воротаря Тернопільської семінарії вже вдруге виймати м’яча із сітки власних воріт. До кінця гри Тернопіль зумів провести ще декілька атак, проте безрезультатно. Отож, зустріч закінчилась з рахунком 0:2 на користь Івано-Франківської семінарії.