ТВДС5

10-ліття візиту Івана Павла ІІ в Україну

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

11052220-21 травня 2011 р. у Львові, в Українському католицькому університеті відбулася Всеукраїнська студентська конференція «10-ліття пастирського візиту Папи Івана-Павла II в Україну: діалог культур та перспективи релігійного порозуміння».

Особливими учасниками конференції були Владика Гліб (Лончина), Апостольський адміністратор Екзархії для українців-католиків у Великобританії, та Архиєписком Мечислав Мокшицький, Митрополит Львівський, - особистими спогадами яких і розпочалася, власне, конференція.

«Ми прагнемо заохотити студентів гуманітарних напрямів вищих навчальних закладів до наукової роботи та залучити їх до загальноукраїнської дискусії про роль релігії й християнської традиції зокрема, у сучасному суспільному житті, – розповідає декан Гуманітарного факультету УКУ, історик Ігор Скочиляс. – Дослідження духовної спадщини Івана Павла II дозволить молодим науковцям у сучасних категоріях пропагувати засади релігійного консенсусу, толерації й взаємоповаги в українському поліконфесійному суспільстві, а також в експертному середовищі».

Модератором круглого столу на конференції «Роль студентської молоді у побудові громадянського суспільства в Україні та налагодженні співпраці між християнськими конфесіями», який пройшов вельми жваво, був віце-ректор з питань призначення та місії УКУ Мирослав Маринович.alt

У рамках конференції діяли такі секції: «Християнські конфесії в сучасній Україні: перспективи релігійного порозуміння», «Духовна, інтелектуальна та суспільна спадщина візиту папи Івана Павла II в Україну», «Роль вітчизняних і зарубіжних мас-медіа у висвітленні папського візиту 2001 р». Коженз студентів – доповідачів, міг представити сферу життя і діяльності Блаженного папи Івана Павла ІІ, яку він дослідив.

На конференції було виголошено дві доповіді нашими братами семінаристами, зокрема брат Микола Медюх представив доповідь на тему: «Іван Павло ІІ – як провісник духовної весни в українському суспільстві», та брат Роман Демуш представив тему: «Блаженний Іван Павло ІІ – син Богородиці, та духовний батько молоді».

Доповіді наших братів можна прочитати за наступним посиланням:

бр. Микола Медюх «Іван Павло ІІ – як провісник духовної весни в українському суспільстві»

бр. Роман Демуш «Блаженний Іван Павло ІІ – син Богородиці, та духовний батько молоді»

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.