Warning: A non-numeric value encountered in /home/tvds/public_html/plugins/system/helix3/core/helix3.php on line 576

ТВДС5

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/tvds/public_html/plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 258

Перемогли з рахунком 1:4

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE

Відбувся перший матч групового турніру між Семінаріями УГКЦ. Команда нашої семінарії у середу 17 вересня грала на виїзді у Дрогобичі із місцевою семінарією. Прибувши до Дрогобича після короткої розминки та дружнього привітання суперників розпочався матч. На початку гри відзначилась команда Дрогобицької семінарії заволодівши м’ячем, проте невдовзі ситуація на полі змінилась і ініціативу гри перебрала на себе наша семінарія. На 22 хвилині першого тайму відзначився гравець Іван Винник (студент І курсу) забивши гол у ворота суперників, таким чином відкривши рахунок у нашу користь. Після подолання хвилювання на перших хвилинах гра стала більш врівноваженою, після чого ініціативою у грі повністю заволоділи футболісти Тернопільської семінарії. На 30 хвилині відбулася вимушена заміна правого захисника Петра Сачка на Богдана Гавришка. Після тривалої атаки врешті у ворота Дрогобицької семінарії потрапив другий м’яч, який забив вдруге, оформивши дубль Іван Винник. З рахунком 0:2 закінчився перший тайм.

Після перервами між таймами Дрогобицька семінарія провела дві заміни, натомість Тернопільська семінарія вийшла у попередньому складі. Другий тайм розпочався подібно до першого з атак команди з Дрогобича, які увінчались успіхом на 55 хвилині зустрічі. Відзначився форвард команди суперниці дальнім ударом (~28 м.) вціливши у дальню «дев’ятку» воріт, таким чином рахунок став 1:2. Забивши гол Дрогобицька семінарія перехопила ініціативу у грі, після чого у складі команди нашої семінарії було проведено заміну, на поле вийшов Юрій Целеп замінивши Андрія Селезюка, що переламало хід гри, а також стало поштовхом для більш злагодженої і командної гри Тернополя. На результат довго очікувати не довелося, на 72 хвилині в результаті вдалої комбінації та влучного пасу Віталій Олійник змусив воротаря Дрогобицької семінарії вже втретє витягувати м’яча із сітки власних воріт. Та черговим забитим голом команда нашої семінарії не обмежилась, не даючи жодних шансів команді господарці аж до кінця матчу. За дві хвилини до фінального свистка у воротах Дрогобицької Семінарії опинився ще один м’яч, який знову ж забив Віталій Олійник. Таким чином зустріч завершила з рахунком 1:4 на користь гостей.

Після завершення гри, капітан і тренер команди Тернопільської семінарії Юрій Целеп (студент IV курсу ТВДС) ділячись своїми враженнями після гри сказав: «Незважаючи на те, що лазарет нашої команди був переповнений і ми змушені були виступати експериментальним складом, гра все ж таки вдалась. Звісно ж були деякі недоопрацювання, а зокрема в позиційній грі. Результат гри, по при всі погрішності, виявився кращим ніж я сподівався, хоч самою грою є не зовсім задоволений. Хочу також відзначити повну самовіддачу кожного гравця, і боротьбу за кожний м’яч та контроль над ходом гри. Зараз, я вважаю, основним завданням для нашої команди є підготовка до гри із командою Івано-Франківської семінарії, яка має відбутися наступного тижня у Тернополі».