ТВДС5

Каплиця для школярів

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

1104077 квітня у свято Благовіщення Господнього у саді на території 8 школи міста Тернополя відбулося урочисте посвячення хреста на місці, де незадовго буде споруджено дерев’яну каплицю для духовних потреб учнів школи, її працівників та жителів мікрорайону.
Чин посвячення очолив єпарх Тернопільсько-Зборівський владика Василій Семенюк із священиками та семінаристами Тернопільської Вищої Духовної Семінарії. Також були присутні і представники влади, а зокрема: заступник міського голови Леонід Бицюра, секретар Тернопільської міської ради Ігор Турський, начальник управління освіти Тернопільської міської ради і колишній директор цієї школи Ольга Посиляк.

У своїй промові секретар Тернопільської міської ради Ігор Турський зазначив, що «побудова каплиці на території школи це значний крок зі сторони церкви, оскільки духовне виховання молодого покоління є невід’ємним у сьогоденні».
В урочистості взяли участь директор школи з вчетилями та учнями, які у кінці посвяти висловили свою подяку кількома пісенними номерами.

Варто підмітити, що за словами Владики Василія каплиця буде міжконфесійною.

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.