ТВДС5

Вервиця солідарності з Папою

PLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVEPLG_VOTE_STAR_INACTIVE
 

110306Вже протягом декількох років у першу соботу березня молодь Тернопільсько - Зборівської єпархії УГКЦ на знак солідарності молилися спільно вервицю в Катедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.

Початок спільної молитви розпочинався о 17.00 год. Кожний християнин, який не зміг перебувати фізично у храмі, мав унікальну можливість перебувати на спільній молитві у своїй домівці, оскільки пряма трансляція Вервиці солідарності відбувалася по місцевому телебаченні TV-4. Таким чином кожен охочий перебував на спільній молитві. Вступне слово сказав о. Орест Павліський, голова Комісії у справах молоді Тернопільсько – Зборівської єпархії, наголосивши на тому, що спільна молитва у житті кожної людини, зокрема молоді, повинна відігравати надзвичайно важливу роль.

Катедральний Собор наповнився мелодійним співом хору парафії св.Юрія з с. Гаї за Рудою із Залозецького деканату нашої єпархії, який розпочав молитовне дійство піснею «Царюй Пречиста Діво у наших душах і серцях», а також глибоко духовними роздумами, які читали члени Товариства українських студентів-католиків «ОБНОВА», розважаючи над Світлими Таїнствами.

Перший десяток вервиці молилися люди з особливими потребами, та спільнота «Віра та світло»: «Якою ти б людиною не був, чи лікарем, чи вчителем, ти повинен допомагати бідним людям, які потребую твоєї допомоги, адже Господь любить всіх людей однаково». Всі присутні в храмі молилися за дітей-сиріт, калік та дітей, які позбавлені батьківської опіки.

Другий десяток вервиці молилися представники духовенства і монарших згромаджень: «Не бажай багатства світу цього, а прикріпися краще до Христа, бо в ньому ти здобудеш все, що потрібне для твого спасіння». Цей десяток молилися за обрання нового Глави нашої церкви та за покликання до монаршого та чернечого стану.

Третій десяток вервиці молилися українські та іноземні студенти, представники молодіжних християнських спільноті Марійська Дружина. Молодь закликати поглибити своє духовне життя через молитву Божим Словом.

Четвертий десяток вервиці молилися християнські подружжя. У наш час дуже потрібні справжні християнські родини, які в покорі і тиші проводили б своє життя, і стали прикладом для всього світу. Сім'я має відігравати велику роль у суспільстві. Мати здорові стабільні сім'ї – означає мати здорове й міцне суспільство. Молилися в наміренні християнських родин та за спільноту «Рух за життя».

П'ятий десяток вервиці молилися представники влади, підприємці та інтелігенція. Цей десяток молилися за честь і мудрість влади, за виховання мудрої і здорової нації.

На закінчення спільної ВЕРВИЦІ СОЛІДАРНОСТІ хорова студія «Дзвін» парафії св. Володимира і Ольги (м.Тернопіль) виконала молитву «Під Твою милість ...».

На закінчення о.Орест подякував всіх присутнім за спільну молитву: «Шукаймо у нашому житті єдності з Ісусом Христом, який, покірно прийнявши терпіння Свого хресного шляху, відкрив нам правдиву дорогу до єдності із Небесним Отцем», – наголосив голова комісії у справах молоді.

Повідомила: Оксана Пукас

 
float
© 2008 - 2016. Тернопільська Вища Духовна Семінарія. Всі права застережено.
Використання матеріалів сайту дозволено при умові обов'язкового вказання активного гіперпосилання на джерело.
Прес-служба ТВДС не завжди поділяє думку авторів публікацій.

Warning: Use of undefined constant COP_JOOMLA - assumed 'COP_JOOMLA' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/tvds/public_html/modules/mod_ext_custom/mod_ext_custom.php on line 26

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Please publish modules in offcanvas position.